w

SEAT Ibiza 2017 – przedpremierowe zdjęcia!

Internet nie wytrzymał do godziny premiery nowego wcielenia hiszpańskiego przedstawiciela segmentu B i już można zobaczyć jego pierwsze zdjęcia. Oto SEAT Ibiza 2017!

seat_ibiza_2017_noofficial_2

Choć fotografie nie są imponującej jakości, doskonale na nich widać, jak bardzo zmieniła się Ibiza. Warto dodać, że patrzymy na wersję FR, która posiada kilka dodatków stylistycznych dodających sportowego charakteru. Tak czy inaczej, Ibiza upodobniła się do Leona, co zdradza nie tylko pas przedni czy boczne przetłoczenia, ale także cała sylwetka. W porównaniu do obecnej generacji, najbardziej upiększono tylną część karoserii, która wygląda teraz ciekawiej i doroślej zarazem. Hiszpański mieszczuch ma 406 cm długości.

seat_ibiza_2017_noofficial_3

Należy przy tym zaznaczyć, że rozstaw osi został zwiększony o 95 mm, co z pewnością oznacz więcej miejsca w kabinie oraz spory bagażnik (355 litrów). No własnie, wnętrze. Na pierwszym zdjęciu przedstawiającym kokpit również widać rewolucję. Nowe jest praktycznie wszystko. Sam projekt dysponuje cechami typowymi dla Volkswagena (dobra ergonomia i czytelność, proste kształty), ale nie brakuje smaczków stylistycznych pod postacią listwy ozdobnej, sportowej kierownicy, chromowanych uzupełnień czy ciekawej kolorystyki. Za parę chwil dowiemy się o tym aucie jeszcze więcej.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Renault Captur Energy TCe 120 Night & Day – Modnie w mieście

Lamborghini Jona Olssona rozbite (Video)