w

Rywal dla następcy Ferrari Dino ?

Podczas gdy Lamborghini przygotowuje się do otwarcia wypuszczenia swojego crossovera – Lamborghini Urus, nic nie stało na przeszkodzie aby prowadzić prace nad zupełnie innym modelem. Rywal dla następcy Ferrari Dino ?

W wywiadzie dla CarAdvice, dyrektor generalny Stefano Domenicali sugerował, że po Lamborghini Aventador, Huracan i Urus – w roku 2023 r. skupi swoją uwagę na kolejnym modelu.

Jak wyjaśnił Domenicali: „Dziś jeszcze nie jesteśmy gotowi, ale już myślimy, nad tym jakie będą wymogi techniczne”. Dyrektor wykonawczy powiedział, że dotychczasowe osiągnięcia Lamborghini dają kilka pomysłów na nowe modele, ale rozważają również modele cztery-osobowe i gran turismo.

Nic nie jest jeszcze do końca pewne, ponieważ firma musi „przygotować się do różnych scenariuszy”.

Domenicali powiedział również o możliwości wprowadzenia nowego samochodu, który zajmie miejsce gdzie w chwili obecnej znajduje się Huracan i nawiąże on walkę z następcą Ferrari Dino.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kuriozalny body kit dla BMW E36

Porsche Carrera RSR sprzedane za ponad 2 miliony euro.