w

Rozpędzone auto uderza w naczepę hamując z 200 km/h (Video)

Wymuszanie pierwszeństwa to niestety bardzo popularna przyczyna wypadków. Właśnie dlatego na skrzyżowaniach należy zwalniać i zachować czujność.

Niestety, niektórzy kierowcy mają zbyt duże zaufanie i zbyt małą wyobraźnię. To z kolei prowadzi do zwiększania ryzyka powstania takich sytuacji. Na poniższym nagraniu pochodzącym z Ukrainy możecie zobaczyć, do czego one doprowadzają. Osoba pędząca 200 km/h nie spodziewała się na skrzyżowaniu ciężarówki z podwójną naczepą. Z kolei kierowca wielotonowego zestawu nie zdawał sobie sprawy, że ktoś może jechać tak szybko. Doszło więc do wymuszenia pierwszeństwa, które zakończyło się bardzo silnym zderzeniem. Jakimś cudem wszyscy przeżyli. Niech to jednak będzie przestroga dla nas wszystkich:

https://www.youtube.com/watch?v=nM1vIbeT_ZI

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

3 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Już kolejny raz czytam na waszej stronie że auto jedzie z podwójną naczepą. Co to ku… jest. To było auto ciężarowe z PRZYCZEPĄ A nie z naczepą i to jeszcze podwójną. To jest wielka różnica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Prawdziwy samochód Playboya trafi na aukcję!

Agresywny rowerzysta jeżdżący po całej drodze (Video)