w ,

Rowery elektryczne HIMO. Czas na ekologiczne i wygodne jednoślady!

HIMO rower szosowy
Rowery elektryczne HIMO. Czas na ekologiczne i wygodne jednoślady!

Coraz większa liczba klientów śmielej patrzy w stronę nowoczesnych źródeł mobilności. Właśnie z myślą o nich powstały te produkty.

Rowery elektryczne HIMO wjeżdżają na polski rynek. Wielu fanów takiego sprzętu może pomyśleć, że już je zna, ale pozory mylą. Do tej pory nie były bowiem oferowane z pełną certyfikacją i tak dopracowaną obsługą posprzedażową. O różnicy w jakości już nie wspominając.

Rowery elektryczne HIMO – jakie modele?

Warto w tym miejscu podkreślić, że jedynym oficjalnym dystrybutorem rowerów HIMO jest firma Barel Poland. To jeden z liderów rynku elektrycznych jednośladów miejskich, który stopniowo poszerza swoje horyzonty.

Wystarczy dodać, że w swojej gamie posiada hulajnogi marki Motus cieszące się bardzo dużym uznaniem i świetnym stosunkiem ceny do jakości. Dystrybutor zaczyna z przytupem i od razu zaproponuje klientom aż sześć modeli HIMO:

  • HIMO C30R MAX
  • HIMO C30S MAX
  • HIMO C16 MAX
  • HIMO ZB20 MAX
  • HIMO C26 MAX
  • HIMO Z16 MAX

Gama produktowa dostosowana jest do zróżnicowanych potrzeb klientów. Elektryczne rowery HIMO wyróżniają się bardzo dużym zasięgami i wieloma sprytnymi rozwiązaniami, które uprzyjemniają ich użytkowanie.

HIMO rower składany
Dzięki licznym przemyślanym rozwiązaniom, użytkowanie rowerów HIMO jest bardzo wygodne

Pamiętajcie, by przed zakupem dokładnie zweryfikować pochodzenie jednośladu. Barel Poland jest gwarantem odpowiedniej jakości i takiej też obsługi.

Jeszcze w tym tygodniu przybliżymy Wam te jednoślady. Na stronie pojawi się obszerny materiał, który dokładnie opisuje każdy z oferowanych modeli tego producenta. Bądźcie czujni!

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kolizja i ucieczka z parkingu

Łódź. Cofanie zakończone stłuczką. Sprawca postanowił uciec (wideo)

BMW i4 vs M3

BMW i4 M50 i BMW M3 w starciu na prostej. Kilowaty kontra konie mechaniczne (wideo)