w

Rolls Royce Wraith w nietypowej wersji

Potencjalny właściciel Rolls Royce’a ma więcej niż 2500 zł brutto miesięcznie. To chyba nie ulega żadnym wątpliwościom. Stać go zatem na coś specjalnego.

rolls_royce_wraith_michael_fox_2014_2

Takim „specjałem” może być samochód. Hmm, Rolls Royce Wraith…? To z pewnością odpowiedni wybór. Dość niewielka liczba sztuk poruszających się po naszej planecie, nie oznacza, że dwa egzemplarze tego modelu nie mogą się ze sobą spotkać. No i co wtedy? Wstyd, że ktoś ma identycznego. Trzeba więc wymyślić jakąś unikatową, niepowtarzalną cechę, by każdy wiedział, że to właśnie TEN milioner/miliarder wozi się pomału. Popularny filantrop, Michael Fux, wymyślił… Co to takiego? Wszechobecny kolor limonkowy kontrastujący z białymi dodatkami. Czy wygląda fajnie? Kwestia gustu. Na pewno dość kontrowersyjnie, ale też unikatowo. A o to przecież chodziło!

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Peugeot 308 GTi zatwierdzony!

Porsche Macan – klienci wybierają dużo opcji