w

Rolls-Royce Dawn Mansory 2022. Luksus i respekt w cenie

Rolls-Royce Dawn Mansory 2022
Rolls-Royce Dawn Mansory 2022. Luksus i respekt w cenie

Znany tuner wziął na swój warsztat luksusowy model brytyjskiej marki. Efekt powinien zadowolić zamożnych zwolenników personalizacji w klasycznym stylu.

Rolls-Royce Dawn Mansory 2022, bo właśnie o nim mowa, został zmodyfikowany w taki sposób, by jego wyjątkowy charakter został uzupełniony dodatkami, które wydobędą z jego sylwetki nieco więcej sportowego animuszu.

To oczywiście wydaje się bezsensowne biorąc pod uwagę charakter auta, ale pamiętajmy, że klienci bardzo lubią wyróżniać się wśród innych bogaczy. I właśnie z myślą o nich powstał ten ciekawy projekt.

Rolls-Royce Dawn Mansory 2022
Rolls-Royce Dawn Mansory 2022

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to wszechobecna czerń. Po chwili można dostrzec nakładki progowe i dokładki do zderzaków, które optycznie obniżają samochód. Świetnie prezentują się wieloramienne felgi, które zostały utrzymane w ciemnej tonacji.

 

Aby przełamać czerń, wnętrze zdobi pomarańczowa skora. Wygląda to bardzo ładnie. Dekory są oczywiście kontrastowe, żeby wszystko nie wyglądało mdło. Tuner pozwolił sobie zaznaczyć swoją obecność na dywanikach, dekorach i pasach bezpieczeństwa.

Rolls-Royce Dawn Mansory 2022
Rolls-Royce Dawn Mansory 2022

Mansory nie poinformowało o żadnych modyfikacjach układu napędowego, co oznacza, że klient nie chciał pakietu wzmacniającego. I trudno się temu dziwić – w końcu nie jest to model do dynamicznego pokonywania zakrętów, tylko luksusowy kolos zapewniający komfortową jazdę.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Porsche 911 Turbo S Manhart 2022

Porsche 911 Turbo S Manhart 2022. Nie sposób zlekceważyć tylu argumentów

Vettel i Schumacher

Ostatnie miejsce w sezonie 2023 może zająć Niemiec. Nie chodzi jednak o Schumachera