w

Rockstar Games zapowiedziało nowe GTA. W końcu!

Nowe GTA
Rockstar Games zapowiedziało nowe GTA. W końcu!

Grand Theft Auto to jedna z kultowych serii, która przyciągnęła miliony fanów na całym świecie.

Największym wyróżnikiem tej rozgrywki jest swoboda działania. Już od pierwszych wersji mamy do czynienia z takim motywem. Co istotne, Rockstar Games zapowiedziało nowe GTA, choć nie ujawniło jeszcze daty premiery.

Kilka miesięcy temu zaprezentowano odświeżenie trylogii, ale to była raczej gratka dla kolekcjonerów i prawdziwych fanatyków. Producent doskonale wie, że wypuszczenie czegoś nowego jest koniecznością.

Nowe GTA – prace trwają

Studio oficjalnie poinformowało, że prace nad kolejną częścią już trwają. Przypomnijmy, że GTA V, które jest najnowszą odsłoną serii, zadebiutowało w 2013 roku. Tak, 9 lat temu. Nic więc dziwnego, że gracze domagają się zmian.

Rockstar Games GTA
Trwają już prace nad nową częścią, ale data premiery nie została jeszcze ustalona

Zanim jednak to nastąpi, Rockstar Games zaktualizuje Grand Theft Auto C i Grand Theft Auto Online. już15 marca mają pojawić się nowe wersje na konsole PlayStation i Xbox. Dzięki wprowadzonym poprawkom, pojawią się tryby graficzne 4K do 60 klatek na sekundę. Nie zabraknie również ulepszonych tekstur i opcji HDR.

Istotną nowością będzie szybszy czas ładowania – w końcu nikt nie lubi czekać. Co więcej, ulepszono dźwięk 3D. Jak można się domyślać, pojawią się także udoskonalone rozgrywki uzupełnione bardziej przejrzystym samouczkiem. Wisienką na torcie ma być warsztat samochodowy Hao Special Works, w którym będzie można zmodyfikować niektóre pojazdy.

GTA V
Póki co, gracze będą mogli skorzystać z aktualizacji GTA V, która poprawia rozgrywkę i dodaje kilka nowych opcji

Nawet odświeżone GTA V nie pozwoli jednak ostudzić zapału graczy. Pozostaje mieć nadzieję, że Rockstar Games zaprezentuje nowe Grand Theft Auto jeszcze w tym roku lub na początku przyszłego.

https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMOrZngswgeS2Aw?hl=pl&gl=PL&ceid=PL%3Apl

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Elektryczny Rolls Royce nieoficjalnie

Tak może wyglądać elektryczny Rolls Royce Spectre. Debiut w przyszłym roku

DS E-Tense Performance Concept

DS E-Tense Performance Concept. Moc i technologia z Formuły E