w

Replika Peugeota 406 z filmu „Taxi” może być Twoja – za niewielką cenę (Video)

Samochody filmowe bardzo często trafiają w ręce kolekcjonerów. Jak można się domyślać, motoryzacyjne eksponaty grające w dużych produkcjach nie należą do tanich.

Rozwiązaniem na posiadanie namiastki takich aut są repliki – dobrze odwzorowane, rzecz jasna. Ten model praktycznie nie różni się od pierwowzoru grającego w „Taxi 2”. Francuski film był popularny także w Polsce, dlatego z pewnością nie brakuje w tym kraju fanów, którzy chcieliby mieć w swoim garażu taki sprzęt.

Za bazę nie posłużył jednak egzemplarz z 3-litrowym V6 pod maską. A szkoda… Zamiast niego znajdziemy benzynową jednostkę o pojemności 1,8 litra i mocy 115 KM. Nie jest to demon prędkości, ale nie o to w tym wszystkim chodzi… Cena?  W przeliczeniu na polskie złote, niecałe 13,5 tysiąca. Link do ogłoszenia znajdziecie TUTAJ.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Gdy kierowca ciągnika nie zauważy pchanej osobówki… (Video)

SEAT Leon 2020 – zapowiedź