w

Renault Koleos po liftingu

SUV Renault nie należy do najpopularniejszych w klasie. Tak naprawdę decydują się na niego nieliczni. Mimo to, francuski producent postanowił przeprowadzić tylko na delikatny lifting.

 

Odświeżony Koleos otrzymał nowy, bardziej wyrazisty grill, orginalniejsze listwy boczne, a także dwukolorowe felgi. Poza tym do oferty dołączył zupełnie nowy kolor – Ebony Brown.

 

We wnętrzu pojawiły się natomiast lepsze materiały wykończeniowe, nowy, 7-calowy wyświetlacz i system wykrywania przeszkód w martwym polu. Ten ostatni powinien być montowany seryjnie w każdym, nawet najtańszym samochodzie – naprawdę znacznie poprawia bezpieczeństwo.

 

Na liście wyposażenia znajdują się oczywiście takie pozycje jak system bezkluczykowy, audio firmowane przez Bose i napęd na cztery koła. Koleos po liftingu zadebiutuje w Buenos Aires.

 

Autor: Wojciech Krzemiński
Źródło: Carscoops

 

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeep Wrangler Unlimited Arctic 2,8 CRD – terenowy zawrót głowy

Tata Nano 2013