w

Rajd Barbórka 2017 – Kajto i Fiesta WRC podczas testów! (Video)

Kajetan Kajetanowicz to jeden z najlepszych kierowców rajdowych, jacy urodzili się na polskiej ziemi. Czterokrotny Mistrz Polski i trzykrotny Mistrz Europy będzie oczywiście jedną z gwiazd tegorocznej Barbórki.

Kajto wystartuje za kierownicą Forda Fiesty WRC. Zaskoczenie? Poniekąd. Właśnie trwają testy, podczas których Kajetanowicz integruje się z nową maszyną. Nie chodzi o najlepszy czas, co zresztą zdradza poniższe nagranie. Rajd Barbórka to przede wszystkim święto kibiców, których z roku na rok jest coraz więcej. Ciekawi mnie jednak, czy nasz rodak ma plany startu w WRC. Według wielu specjalistów, na tę chwilę nie jest to możliwe ze względu na kwestie finansowe. Dużo większym prawdopodobieństwem jest natomiast WRC2. Tak czy inaczej wierzę, że Kajetan poradzi sobie w każdej klasie. A teraz zobaczcie jego próby:

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tom Hanks odebrał Malucha! (Video)

Cheapkhana, czyli… parodia Gymkhany (Video)