w

Rafael Nadal wybrał nowy samochód! Zaskoczenie?

Rafael Nadal to bez wątpienia jeden z najlepszych tenisistów wszech czasów. Na swoim koncie ma bardzo długą listę zwycięstw turniejowych.

31-letni Hiszpan lubi też motoryzację. Auto służy mu przede wszystkim do dojazdów na treningi. Musi być mocne, ale jednocześnie oferować wysoki komfort i przestronne wnętrze. Teraz stał się posiadaczem nowego modelu. Jako że podpisał umowę z marką Kia i został ambasadorem, musiał wybrać coś z jej gamy.

Decyzja była oczywista – Nadal postawił na Stingera, czyli nowe, czterodrzwiowe coupe. Wersja? Oczywiście GT, która ma pod maską 3,3-litrowy silnik benzynowy generujący 370 KM. Dzięki niemu utalentowany tenisista może przyspieszać do pierwszej setki w zaledwie 4,9 sekundy.

Kluczyki do jego czerwonego egzemplarza wręczyli Prezes Iberia Yangseop Gihl, dyrektor zarządzający Emilio Herrera i dyrektor marketingu Ricardo de Diego.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Lewis Hamilton bierze na przejażdżkę Usaina Bolta

Lexus LS+ Concept