w

Pyton tygrysi pod maską. Kierowca postanowił go wyjąć własnymi rękami. Szaleństwo! (wideo)

Wyciąganie męża spod maski
Pyton tygrysi pod maską. Kierowca postanowił go wyjąć własnymi rękami. Szaleństwo! (wideo)

Komory silnikowe bywają schronieniem dla wielu gatunków zwierząt. Jednocześnie, są to dla nich niebezpieczne miejsca.

Pracująca jednostka napędowa i jej podzespoły mogą zranić zwierzę. W takich lokalizacjach najczęściej chowają się myszy, kuny i inne mniejsze istoty, które instynktownie uciekają, gdy zbliża się człowiek odpalający maszynę. Mówimy oczywiście o naszym „podwórku”.

W niektórych zakątkach świata można jednak spotkać znacznie bardziej groźne gatunki. To nagranie jest tego przykładem. Pewien kierowca dostrzegł pod maską pytona tygrysiego – widok wręcz przerażający.

Pyton tygrysi nie ma w sobie jadu, ale jest drapieżcą stosującym duszenie. W ten sposób zabija swoje ofiary, które następnie połyka w całości. Zazwyczaj poluje na mniejsze stworzenia, ale zdarzały się także przypadki pożerania dużych ssaków.

Ten użytkownik Forda nie przejął się tym faktem i postanowił wyjąć węża własnymi rękami. Było to bardzo ryzykowne. Zdołał jednak chwycić za głowę. Pyton zaczął się bronić, ale mężczyźnie pomogli koledzy, którzy zapobiegli potencjalnej walce.

Zwierzę zostało przeniesione w gęste zarośla. Akcja się udała, choć była niezwykle niebezpieczna. W takich okolicznościach należy zadzwonić po odpowiednie służby i nie podejmować się ryzykownych działań bez pomocy specjalistów.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jakie wycieraczki samochodowe kupić

Wycieraczki: mały element o kluczowym znaczeniu

Walka o lewy pas na autostradzie

Przepychanka kierowców na A2: Lewy pas obiektem kultu (wideo)