w

Pucharu Świata w kitesurfingu – Leucate

We francuskiej miejscowości Leucate, zakończyły się właśnie kolejne zawody z cyklu Pucharu Świata w kitesurfingu PKRA (Professional Kiteboard Riders Association). Polskę reprezentowała zawodniczka Teamu Forda, Karolina Winkowska, która uplasowała się na drugim miejscu, przegrywając pojedynek ze swoją tradycyjną rywalką, Hiszpanką Giselą Pulido.

 

Winkowska podkreślała, że to były wyjątkowo trudne i wyczerpujące zawody. Warunki pogodowe były bowiem niezwykle trudne. Silny i szkwalisty wiatr, dochodzący nawet do 7-8 stopni w skali Beauforta utrudniał zawodnikom wykonywanie ich najlepszych trików. Mimo tak złych warunków, cieszy nas wysoka, druga pozycja Karoliny Winkowskiej! Szczególnie, że kitesurfing stał się dyscypliną olimpijską?

 

Wszystkich miłośników kitesurfingu zapraszamy do Chałup w dniach 17-19 maja na pierwsze w tym roku zawody z cyklu Pucharu Polski Ford Kite Cup 2013, w których wystąpi ubiegłoroczna Mistrzyni Świata PKRA, Karolina Winkowska.

 

Autor: Artur Balwisz, EUREKA
Zdjęcia: EUREKA

 

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chairman?s Award dla PGD

Cross Country Chechło