w

Przyszłość Nissana

Coraz bardziej podoba się nam polityka Nissana. Nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że już wkrótce każdy osobowy model tej marki doczeka się odmiany Nismo. Teraz otrzymaliśmy wiadomość dotyczącą nowej jednostki napędowej.nissan_note_nismo_2016_1

 

Inżynierowie Nissana pracują właśnie nad kolejnym silnikiem wysokoprężnym. Pojemność? Najprawdopodobniej dwa litry. Moc? 184 KM. Obie wartości wzbudzają dobre emocje. Nowa jednostka trafi na pewno pod maski X-Traila i Qashqaia. Liczymy, że „zmieści się” również w najnowszym kompakcie marki – Pulsarze.

nissan_juke_80th_special_color_edition_2014_1

Oczywiście Japończycy pracują także nad doładowaną jednostką generującą niewiele mniej niż 300 KM, która znajdzie się w topowych odmianach (Nismo). Przyszłość marki może okazać się krainą mlekiem i miodem płynącą. Mamy nadzieję, że Nissan wykorzysta swoją szansę.

 

Źródło: WCF

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Range Rover Sport SVR pobija rekord!

Szkice przedstawiające nowego Hyundaia i20