w

Przygody na Nurburgringu: Najciekawsze sytuacje w 2020 roku

Nurburgring 2020 kompilacja
Przygody na Nurburgringu: Najciekawsze sytuacje w 2020 roku

Kolejny rok powoli dobiega końca. Mimo pandemii, był on dość ciekawy, choć jednocześnie bardzo trudny dla przemysłu motoryzacyjnego i fanów samochodów.

Liczba eventów dla petrolheadów była ograniczona, ale zdarzały się pewne wyjątki, które pozwalały poczuć frajdę. Wśród nich znajdują się dni otwarte na Nurburgringu. Właśnie one umożliwiały szlifowanie umiejętności przy wykorzystaniu własnych samochodów.

„Zielone Piekło” to bardzo wymagający obiekt, dlatego nie mogło zabraknąć wielu interesujących przejazdów i sytuacji – nie zawsze ze szczęśliwym zakończeniem. Na jednym z youtubuowych kanałów pojawiła się bardzo ciekawa kompilacja takich zdarzeń.

Kontrolowane i niekontrolowane poślizgi, hipersamochody i udane ratunki z opresji to tylko nieliczne przykłady. Zresztą, sami zobaczcie:

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mazepin Haas

Haas ma nowego kierowcę!

Lodgy zniknie z rynku

SUV zamiast minivana: Dacia zaktualizuje swoją gamę modelową