w

Przejechał SUV-em po Chevrolecie. Maska posłużyła jako podjazd (wideo)

SUV jadący po innym aucie
Przejechał SUV-em po Chevrolecie. Maska posłużyła jako podjazd (wideo)

W Stanach Zjednoczonych dochodzi do wielu dziwnych sytuacji drogowych. Ta historia wydaje się to potwierdzać.

Widzieliśmy już różne incydenty, ale ten jest rzeczywiście jedyny w swoim rodzaju. Pewien mężczyzna przejechał SUV-em po Chevrolecie. Warto dodać, że w amerykańskim coupe również znajdował się kierowca.

Wiemy, że do tego nietypowego zdarzenia doszło w miejscowości Glendale znajdującej się w Kalifornii. Wszystko zostało nagrane dzięki kamerze monitoringu przytwierdzonej do pobliskiego budynku mieszkalnego.

Przejechał SUV-em po kultowym Chevrolecie

Jak interpretować to wszystko? Podejrzewamy, że kierowca starego Forda Explorera nie zauważył innego pojazdu. Chevrolet Corvette mógł znajdować się na wysokości przedniego słupka, dlatego po skręceniu w prawo mógł go nie dostrzec.

Maska amerykańskiego coupe posłużyła jako podjazd, po którym duży SUV wspiął się na krawędź drzwi aż w końcu ponownie zjechał na ulicę. Wydaje się, że użytkownik większego samochodu mógł po prostu się zatrzymać zamiast kontynuować jazdę.

Przejechał SUV-em po Chevrolecie
Amerykańskie coupe zostało bardzo poważnie uszkodzone

Trudno byłoby w to uwierzyć, gdyby nie dołączone nagranie. Pozostaje mieć nadzieję, że osoba przebywająca w Corvette C4 nie odniosła żadnych poważnych obrażeń. Kierowca, który przejechał SUV-em po Chevrolecie z pewnością poniósł konsekwencje.

Podejrzewamy, że naprawa samochodu poszkodowanego będzie kosztowna. Pozostaje mieć nadzieję, że sprawca posiadał odpowiednie ubezpieczenie i polisa pokryje koszty związane z przywróceniem pierwotnego stanu atrakcyjnego coupe.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jazda amerykańską autostradą

Kobieta w ciąży nagięła przepisy ruchu drogowego. Tłumaczyła to nienarodzonym dzieckiem

Kia EV6 tuning

Kia EV6 Zephyr Designz. Ten projekt powinien trafić na drogę