w

Przejażdżka z dzieckiem po torze wyścigowym. Urocze i miłe, ale… (wideo)

Więź rodzica z dzieckiem to jedna z najważniejszych spraw w życiu człowieka. Gdy jest pielęgnowana, to zawsze daje lepsze efekty i warto o tym pamiętać – bez względu na okoliczności.

Dzielenie pasji ze swoim potomkiem to na pewno ogromna radość. W przypadku fanów motoryzacji, może być to jazda samochodem. O ile zwykłe przemieszczanie się nie musi być niczym wyjątkowym, o tyle zabranie swojego malucha na tor wyścigowy jest czymś, co budzi znacznie więcej emocji.

Przejażdżka z córką po torze wyścigowym

Jeżeli do tego dorzucimy naprawdę fajne auto, to powstaje nam dzień idealny. I właśnie tak było tym razem, kiedy dumny tata zabrał córkę na Nurburgring. Warto dodać, że nie jest to kierowca-amator, tylko reprezentant Apex-Neuburg, który pokonał setki okrążeń na takich obiektach.

Mężczyzna wybrał bardzo zwinny samochód – Porsche Cayman. Najmniejszy sportowiec w gamie niemieckiego producenta wyróżnia się lekkością i świetnym wyważeniem. Może więc dać bardzo dużo frajdy. W jego kabinie umieszczono oczywiście fotelik.  I za to należy się pochwała, ale…

…Według mnie przydałyby się również kaski. Nie jest to brak wiary w umiejętności profesjonalisty (który nadążał za użytkownikiem Carrery GT!), a świadomość, że na torach wyścigowych może dochodzić do niebezpiecznych sytuacji. W tej historii były na szczęście tylko pozytywne emocje. Bezpieczeństwa jednak nigdy za wiele!

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czy elektryczne Porsche poradzi sobie ze spalinowym? Drag race 911 Turbo S vs Taycan (wideo)

RS4 vs RS7 – bratobójczy pojedynek sportowych Audi! (wideo)