w

Protest klientki Tesli podczas targów motoryzacyjnych. Tego Musk się nie spodziewał (wideo)

Shanghai Tesla protest
Protest klientki Tesli podczas targów motoryzacyjnych. Tego Musk się nie spodziewał (wideo)

Szanghaj Auto Show zawsze przyciąga tłumy fanów motoryzacji. Nie każdy jest jednak biernym obserwatorem.

Wśród osób uczestniczących w takich imprezach znajdują się zarówno klienci, jak i zwykli zwiedzający. Są też takie jednostki, które chcą wykorzystać medialną sytuację, by nagłośnić jakąś sprawę. Zazwyczaj ma to związek z ekologią.

W tym przypadku było trochę inaczej. Na stoisku Tesli pojawiła się pewna kobieta, która nagle wdrapała się na dach jednego z samochodów. Zaczęła wykrzykiwać hasła, które miały zdecydowanie negatywny wydźwięk.

Okazało się, że to niezadowolona klientka, która zakupiła model amerykańskiego producenta. Na jej koszulce znajdował się napis „Brake lost control”, co oznacza awarię hamulców. Takie sprawy w kontekście Tesli były wielokrotnie nagłaśniane w mediach, ale rzadko miały tak kontrowersyjny przebieg. Wiadomość o niezadowolonej Azjatce obiegła cały świat. Czy Elon Musk ponownie wyjdzie obronną ręką z trudnej wizerunkowo sytuacji? Pewnie tak…

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BMW X5 M vs Porsche Cayenne Turbo

BMW X5 M nie dało szans Porsche Cayenne Turbo Coupe na prostej. Horrendalna różnica (wideo)

Ford Evos 2021

Crossover zamiast Mondeo. Oto Ford Evos tylko dla Chin