w

Próba wymuszenia kolizji przez taksówkarza (Video)

Wizerunek taksówkarzy nie jest zbyt dobry – przynajmniej z kilku powodów. W tym środowisku istnieje jednak wiele uczciwych i normalnie pracujących osób, które dobrze wykonują ten zawód. Niestety, tym razem do sieci trafiło nagranie przedstawiające reprezentanta psującego opinię całej grupy.

W materiale zarejestrowanym przez kamerkę doskonale widać, jak kierowca taksówki decyduje się na gwałtowne i mocne hamowanie w przypadkowym miejscu – nie było żadnego zagrożenia. Na szczęście osoba jadąca za nim szybko dostrzegła dziwne zachowanie i zdołała wytracić prędkość. Mimo tego nie obyło się bez sprawdzenia zderzaka… Miejmy nadzieję, że takie wymuszenia będą odpowiednio oceniane przez odpowiednie służby… Zobaczcie sami, jak to wyglądało:

https://www.youtube.com/watch?v=8mTBu_LCUfQ

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Szofer jadący za pojazdem powinien zachować taką odległość by panować nad swoim pojazdem. Każdy inny będzie szukał odszkodowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tragiczne parkowanie zakończone zmiażdżeniem nogi (Video)

Wymuszenie pierwszeństwa zakończone… przeprosinami (Video)