w

Powrót Bristola

Zasłużony brytyjski producent luksusowych samochodów sportowych po kilku latach przerwy szykuje wielki powrót. Czy nowy model odniesie sukces?

bristol

Nowy Bristol (na razie ukrywający się pod kryptonimem „Project Pinnacle”) ma pojawic się w 2015 roku, czyli w 70-tą rocznice powstania marki. Zdaniem przedstawicieli Bristola, zupełnie nowy model ma nawiązywać do najlepszych tradycji brytyjskiego rzemiosła i będzie w pełni odzwierciedlał nietuzinkowy charakter swoich poprzedników. Na podstawie ujawnionego przez firmę zdjęcia zgadujemy, że samochód będzie raczej stanowił konkurencję dla Caterhama czy Donkervoorta niż Porsche. Ponadto wiadomo, że Bristol pracuje nad napędzanym silnikiem elektrycznym flagowym samochodem klasy GT. Do czasu debiutu nowych modeli fani marki będą mogli zakupić produkty pochodzące z nowej linii ekskluzywnych gadżetów sygnowanych logo Bristola. Czy powrót okaże się udany? Zobaczymy…

 

Źródło: WCF

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mitsubishi Space Star – pierwsza jazda

Nowy Lotus Elise S Cup