w

Powiedziała, że dźwignia kierunkowskazów nie działa: Zapomniała o jednej rzeczy i najadła się wstydu

Pozorna usterka kierunkowskazów
Powiedziała, że dźwignia kierunkowskazów nie działa: Zapomniała o jednej rzeczy i najadła się wstydu

Kierunkowskazy to niezwykle istotne elementy. Żaden nowy pojazd nie otrzyma homologacji drogowej, jeżeli nie będzie ich posiadał.

Wykorzystywanie ich to tak naprawdę jedyny uniwersalny sposób na informowanie innych użytkowników ruchu o zmianie naszego toru jazdy. Warto dodać, że nie są usterkowe. To zaskakujące, jak często wypalają się żarówki postojowe, a te w kierunkowskazach…? Dawno nie widzieliśmy takiego przypadku.

Ta Pani nie miała problemów z migaczami, tylko z dźwignią, która umożliwia ich uruchomienie. Udał się więc swoim autem do serwisu. Mechanik postanowił oczywiście znaleźć problem. No cóż, nie wymagało to fachowej wiedzy czy ogromnej bystrości.

Wystarczyło zauważyć różowy „obciążnik”, który był najpewniej zapachem. Został powieszony w złym miejscu i uniemożliwiał utrzymaniu dźwigni u góry (prawe kierunkowskazy). No cóż, miejmy nadzieję, że Pan specjalista nie żądał zbyt dużej sumy za naprawę. Kobieta i tak musiała dużo zapłacić, tyle że wstydem.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Changan Uni-K 2021

Cayenne dla Kowalskiego? Kolejny SUV z Chin, który chce być europejski

DTŚ Zakręt Mistrzów kolizja

DTŚ: Kolejny poślizg i wizyta na trawie