w

Pościg zakończony wypadkiem policjanta na motocyklu (wideo)

Zazwyczaj takie historie pochodzą ze Stanów Zjednoczonych. Niekiedy mają jednak miejsce również w Europie, czego kolejny przykład pochodzi z Rumunii.

Pewien policjant poruszający się na motocyklu postanowił zatrzymać do kontroli kobietę w samochodzie. Szybko okazało się, że pani nie zamierza podporządkować się poleceniom mundurowego i doszło do nieuniknionego pościgu. W pewnej chwili uciekinierka z premedytacją uderzyła w oznakowany jednoślad…

Funkcjonariusz stracił panowanie nad maszyną i uderzył w pojazd jadący z przeciwka. Sprzęt stanął w ogniu. Policjant na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Sprawczyni została złapana na pobliskiej stacji. Teraz odpowie za znacznie poważniejsze przewinienia niż złamanie przepisu drogowego. Stanie przed sądem i może spodziewać się surowego wyroku.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Palenie gumy i zderzenie z latarnią

Gdy myślisz, że umiesz palić gumę, a kończysz na latarni… (wideo)

Kozak w drogim aucie zirytowany trąbieniem – próbował otworzyć drzwi innego kierowcy (wideo)