w

Pościg za szalonym skuterzystą. Jechał jakby grał w GTA 2 (wideo)

Policyjny pościg za skuterem
Pościg za szalonym skuterzystą. Jechał jakby grał w GTA 2 (wideo)

Pościgi policyjne w Stanach Zjednoczonych zdarzają się często, ale rzadko dotyczą osób poruszających się na niewielkich jednośladach.

Ta historia pokazuje jednak, że nie brakuje osób niezrównoważonych psychicznie, które potrafią zaryzykować swoim i czyimś życiem bez logicznego powodu. Pościg za szalonym skuterzystą zaczął się od Danvers (Massachusetts), a skończył na północ od Bostonu – w Medford.

Funkcjonariusze jechali za podejrzanym możliwie blisko. W miejscach trudnodostępnych pomagał natomiast śmigłowiec. W pewnym momencie użytkownik jednośladu wjechał na autostradę i zaczął jechać pod prąd.

Jakimś cudem udało się uniknąć tragedii, choć w wielu sytuacjach było bardzo blisko do wypadku. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna miał skłonności samobójcze. Aktualnie przebywa w areszcie.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aston Martin DBX Acceleration

Aston Martin DBX w akcji. Pomiar przyspieszenia 0-100 i 100-200 km/h (wideo)

Mercedes Sprinter Carlex 2021

Zagraniczne media ponownie doceniły polski projekt. Tym razem oparty na Sprinterze