w

Pościg za 6-kołowym pick-upem znanego DJ-a: Pojazd za ponad milion skończył na słupie

Skradziony pickup znanego dj-a
Pościg za 6-kołowym pick-upem znanego DJ-a: Pojazd za ponad milion skończył na słupie

Pościgi policyjne to domena amerykańskich funkcjonariuszy. Nie inaczej jest w przypadku Kalifornii, gdzie często dochodzi do takich zdarzeń.

Jak podała stacja CBS, w godzinach wieczornych doszło do kradzieży 6-kołowego pick-upa, który powstał na bazie Forda F-550. Według wielu obserwatorów, jego właścicielem jest znany amerykański DJ i producent: Marshmello.

Niektórzy sugerują, że jego posiadaczami mogą być także Diesel Brothers. Samochód został „uprowadzony” z salonu umieszczonego w Los Angeles. Szacowana wartość tego ogromnego pojazdu to 350 tysięcy dolarów, czyli około 1,35 mln złotych.

Ucieczka nie trwała długo

Na podstawie monitoringu mundurowi ustalili, że sprawca wjechał na teren salonu korzystając z roweru. Następnie wrzucił jednoślad na pakę i otworzył bezproblemowo auto. Nie miał też kłopotów z jego odpaleniem i odjechaniem. Kilka godzin później pojawiło się zgłoszenie na temat lekkomyślnej jazdy półciężarówką.

Policjanci podjęli pościg za sprawcą, który nie był w stanie zgubić „ogona”. Chwilę później skończył podróż na przydrożnym słupie. Kierowca nie stawiał oporu – wyszedł z rękami uniesionymi do góry.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Lamborghini Gallardo 1750 KM

Ten potwór osiąga 300 km/h w 12 sekund. Ma 1750 KM!

Zderzenie naczepy z autem osobowym

Drift naczepy na zakręcie: Osobówka została wbita w barierki, a sprawca odjechał w siną dal