w

Porsche Taycan od Prior Design. Nisko i szeroko

Taycan od Prior Design
Porsche Taycan Prior Design

Elektryczne Porsche zdobywa coraz większą popularność. Wpływa także na wizerunek aut na prąd, które coraz śmielej rywalizują ze spalinowymi odpowiednikami.

Taycan potrafi rozstawić po kątach naprawdę superszybkie maszyny, a przy tym jest w stanie przewieźć 4 dorosłe osoby w naprawdę komfortowych warunkach. Zasięg auta też nie budzi większych zastrzeżeń, dlatego liczba zainteresowanych staje się coraz większa.

Porsche Taycan z pakietem poszerzającym od Prior Design
Porsche Taycan z pakietem poszerzającym od Prior Design

To też sprawia, że niemieckim autem zaczynają interesować się tunerzy. Kolejnym z nich jest Prior Design. Firma słynie z odważnych projektów i ten obejmujący Taycana jest tego kolejnym przykładem. Krwisto czerwona karoseria została wyraźnie poszerzona i obniżona, co sprawia, że auto wygląda jak przyklejone do drogi. Poza przeprojektowanymi błotnikami, nowością są zmodyfikowane zderzaki, nakładki progowe, pokaźna lotka na tylnej klapie oraz dodatkowe wloty powietrza. Nie zabrakło również wieloramiennych felg o ciekawym wzorze. Jak można się domyślać, nie dołożono żadnych końcówek układu wydechowego…

Warto dodać, że to wersja Turbo S. A to oznacza, że do pełnej dyspozycji prawej stopy kierowcy jest aż 761 KM i 1050 Nm. Dzięki tym wartościom, niemiecki samochód osiąga pierwszą setkę w zaledwie 2,8 sekundy.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowe Subaru Levorg

Subaru Levorg 2021 oficjalnie. Czy WRX STI będzie podobne?

Szalona prędkość i wypadek na skrzyżowaniu

Fatalny wypadek na skrzyżowaniu. Szalona prędkość sprawcy