w

Porsche prezentuje program Exclusive dla 911-tki

Niedawny facelifting sztandarowego modelu producenta z Zuffenhausen to znakomita okazja do zaprezentowania możliwości indywidualizacji oferowanych przez program Exclusive.

porsche_911_exclusive_7

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku innych topowych marek, program Exclusive pozwala na dopasowanie nawet najdrobniejszych szczegółów wyglądu czy wykończenia naszego wymarzonego samochodu. Udostępniona przez Porsche obszerna galeria prezentuje tylko niektóre z dostępnych konfiguracji. Zabawa w zestawianie wszelkich dostępnych opcji może nas przyciągnąć do ekranu komputera na długie godziny. Przykładowo, w przypadku Carrery 4S możemy zamówić m.in. przyciemnione klosze reflektorów i wykończenie dysz spryskiwaczy w błyszczącej czerni. Jeżeli jesteśmy fanami włókna węglowego, możemy wybrać nie tylko wykończoną z użyciem tego materiału deskę rozdzielczą, ale też wielofunkcyjną, podgrzewaną kierownicę. Oczywiście, tego rodzaju dodatki mają swoją cenę, ale czego nie robi się dla choć odrobiny indywidualności?

 

Źródło: WCF

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowe koncepty Subaru na targach w Tokio

Toyota GT86 GRMN trafi do produkcji