w

Porsche Panamera Sport Turismo od TechArt – Więcej mięśni

Porsche Panamera TechArt
Porsche Panamera Sport Turismo od TechArt - Więcej mięśni

Praktyczna odmiana nadwoziowa flagowego Porsche nie wygląda gorzej od tej konwencjonalnej. Niektórzy twierdzą, że wręcz lepiej.

Porsche Panamera Sport Turismo ma w sobie spore pokłady stylu. Nie brakuje mu też potencjału silnikowego. Nic więc dziwnego, że często trafia na warsztaty firm tuningowych. Kolejnym tego przykładem jest projekt TechArt.

Panamera TechArt
Auto zyskało masywny body kit

Niemieckie, sportowe kombi zyskało masywny body kit, w skład którego wchodzą m.in.: przeprojektowane zderzaki, nakładki progowe, dodatkowe wloty powietrza, zmodyfikowana maska, poszerzone błotniki, spojlery i dyfuzor. Dopełnieniem całości są felgi o unikatowym wzorze.

Porsche Panamera Sport Turismo interior techart
We wnętrzu znajdziemy nowe dywaniki i inne logo

Tuner postawił także na zmianę komputera sterującego silnikiem. W efekcie, Porsche Panamera Turbo S zyskała 88 koni mechanicznych i 90 niutonometrów. To oznacza, że potencjał samochodu wzrósł do 709 koni mechanicznych i 950 niutonometrów.

Osiągi są świetne. Duże i ciężkie kombi potrafi rozmieniać setkę w zaledwie 3 sekundy i rozpędzać się do 315 km/h. Trudno oczekiwać czegoś więcej.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria dla zwierząt Subaru

Akcesoria dla zwierząt od Subaru. Dbaj o swojego futrzaka!

Jaguar E-Type aukcja

Dla prawdziwego kolekcjonera: Jaguar E-Type na sprzedaż