w

Porsche Panamera Sport Turismo – kiedy debiut?

Dosłownie kilka tygodni temu poznaliśmy kolejną generację Panamery. Okazuje się jednak, że o tym modelu będzie głośno znacznie dłużej.

porsche_panamera_sport_turismo_concept_2

Wkrótce bowiem ma zadebiutować Sport Turismo. Będzie to nowa wersja nadwoziowa topowego Porsche. W 2012 roku pokazano koncept przedstawiający ten wariant. Został on ciepło przyjęty, ale dopiero teraz mówi się o jego wersji produkcyjnej. Auto najprawdopodobniej będzie mieć znacznie bardziej sportowo wyglądającą sylwetkę, co powinno się spodobać klientom niemieckiej marki. Podejrzewamy, że gama silnikowa zostanie przejęta z normalnej Panamery, ale niewykluczone, że flagowa odmiana będzie mocniejsza. Kiedy auto zadebiutuje? Pojawiły się wstępne informacje, że będą to międzynarodowe targi w Paryżu. Jeśli potwierdzą się te doniesienia, Porsche z pewnością zwiększy swój udział na rynku.

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

50 Cent chce dołączyć do Top Gear

Range Rover MC Customs