w

Porsche Macan TechArt

Macan to mniejszy brat Cayenne, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że tunerzy biorą na warsztat nowość od Porsche. Przykład? TechArt.

porsche_macan_techart_2014_1

Firma nie ryzykowała jednak za bardzo i zdecydowała się na dość skromne modyfikacje. W ich skład wchodzi bodykit, który dyskretnie podkreśla sylwetkę auta, a także 20- lub 21-calowe felgi aluminiowe w kilku wzorach do wyboru. Nie zabrakło także ciekawych końcówek układu wydechowego.

porsche_macan_techart_2014_3

Z kolei we wnętrzu znajdziemy najlepsze materiały wykończeniowe. TechArt zdecydował się na zastosowanie aluminium i włókna węglowego. Zamontowano także nowe fotele i dywaniki z nazwą tunera. Jeśli chodzi o modyfikacje technologiczne, to ograniczają się one jedynie do chiptuningu. W zależności od wersji, moc jednostki wzrośnie od kilku do kilkunastu procent.

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowy silnik AMG

Mercedes A45 AMG VATH