w

Polska: wybił szybę w sklepie, a potem… potrącił go samochód (Video)

Według wielu ludzi karma wraca. Argumentów na potwierdzenie tego stwierdzenia można szukać wszędzie – także w Polsce. Oto kolejny tego przykład.

Pewien wysoki mężczyzna w stroju dresowym (a jakby inaczej!) postanowił wybić szybę w sklepie na jednej z ulic Lublińca (woj. Śląskie). Chwilę później zauważył to przechodzień, który zdecydował się na interwencję, ale sam został niemal ofiarą… Udało mu się jednak zadzwonić po policję.

Sprawca zorientował się, że zaraz mogą pojawić się służby, które go schwytają… Zaczął więc oddalać się od miejsca zdarzenia. I tutaj pojawia się kluczowa kwestia… Mężczyzna postanowił przejść przez ulicę w nieodpowiednim miejscu i nie patrząc na to, czy coś jedzie.

Chwilę później został dość poważnie potrącony, czego efektem była utrata przytomności. Według wstępnych informacji, uciekł on ze szpitala psychiatrycznego znajdującego się w mieście… Zobaczcie to:

https://www.youtube.com/watch?v=IRGEpm1AXRM

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polska: „Napad” na stację paliw – pracownik nawet nie przestał czytać gazety… (Video)

Lexus RC F z wyjątkowo głośnym wydechem (Video)