w

Policyjna Arrinera Hussarya

Kilka dni temu ogromne emocje wzbudziły dwa modele Porsche, które zostały oklejone w barwy polskiej policji. Niemieckie samochody poruszające się na poznańskich rejestracjach okazały się jedynie skutecznym chwytem marketingowym.

 

Ten pomysł dał do myślenia twórcom polskiej Arrinery. Nie marnując ani chwili, projektanci stworzyli komputerowe wizualizacje przedstawiające model Hussarya w policyjnym „ubraniu”. Trzeba przyznać, że projekt prezentuje się okazale, jednakże wyposażanie naszych stróżów prawa w takie auta pozbawione jest sensu.

 

Przy okazji warto wspomnieć, iż nadal trwają pracę nad seryjną wersją modelu Hussarya. Auto ma napędzać benzynowy silnik V8 generujący 650 KM i 820 Nm. Te wartości mają pozwolić na rozpędzenie 1300-kilogramowej Arrinery do 340 km/h. Przyspieszenie do setki ma trwać 3,2 sekundy.

 

Autor: Wojciech Krzemiński
Źródło: Arrinera 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Motocykliści Hondy ruszają do walki o mistrzostwo

Polaris uruchamia fabrykę quadów w Polsce