w

Policjant uciekał przed kobietą. 22-latce grozi dożywocie

Próba potrącenia policjanta
Policjant uciekał przed kobietą. 22-latce grozi dożywocie

Niektórzy obywatele nie mają respektu do służb mundurowych. Świetnym tego przykładem może być ta nieodpowiedzialna kobieta.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek 24 maja podczas imprezy motoryzacyjnej na parkingu galerii handlowej w Maryland (Stany Zjednoczone). Policjant uciekał przed kobietą, którym okazała się nieokrzesanym drifterem. Niewiele brakowało do tragicznych skutków. Wszystko zostało nagrane.

Użytkowniczka zniszczonego Chryslera 300 (przynajmniej tak sugeruje obita karoseria), nie obawiała się poważnych konsekwencji swoich brawurowych wyczynów. Nie chodziło jedynie o palenie gumy przed marketem. Najgorszym pomysłem było narażanie zdrowia i życia funkcjonariusza, który starał się zatrzymać kobietę do kontroli.

Policjant uciekał przed kobietą – mógł nawet zginąć

To szokujące, że ktokolwiek pozwala sobie na tak skrajną nieodpowiedzialność. Jak można się domyślać, kobieta próbowała się popisać przed tłumem gapiów. To oczywiście było lekkomyślne. Gdyby doszło do przejechania po mundurowym, to kara byłaby najsurowsza z możliwych. Wszystko było umyślne.

Policjant uciekał przed kobietą
Kobieta prowadząca rozbitego Chryslera mogła potrącić policjanta. Usłyszała zarzut usiłowania morderstwa pierwszego stopnia, za co grozi jej dożywocie

Policjant zdołał uniknąć najpoważniejszych obrażeń, ale nie obyło się bez kontaktu z maszyną. To samo dotyczyło jego kolegów i jednego ze świadków. Nie wiadomo, co dokładnie kierowało szaloną kobietą. Najważniejsze, że 22-latka została aresztowana.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ticket Dismissers (@ticketdismissers)

Wygłupy kobiety skończyły się bardzo poważnie. Kobieta usłyszała zarzut usiłowania morderstwa pierwszego stopnia. Oprócz tego dopisano jej narażanie na niebezpieczeństwo, stawienie oporu i kilka innych. Za to wszystko grozi jej nawet dożywocie. Duże prawdopodobieństwo, że nie zdawała sobie sprawy, jak może się skończyć ta niebezpieczna historia. Teraz ma bardzo duże problemy.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kolizja i ucieczka

Kierowca z Ukrainy spowodował kolizję i próbował uciec. Nie dał rady

Kadett Koenig

Opel Kadett GSi Koenig. Jest jak jednorożec!