w

Pokrowce na samochód optymalną ochroną Twojego auta

W przypadku wyboru pokrowca na samochód ważne są takie parametry jak trwałość, nieprzemakalność czy paroprzepuszczalność. Materiał powinien być dobrego gatunku, tak, aby służył nam przynajmniej parę lat.

SOFT dla bezpieczeństwa Twojego auta

Pośród pokrowców samochodowych wyróżniają się te linii SOFT producenta Per. Uszyte zostały one z najwyższej jakości mikrowłókien. Od strony samochodu jest to wyjątkowo miękkie włókno bawełniane. Materiał ten oddycha i jest gęsto tkany. Dzięki temu auto jest chronione przed zanieczyszczeniami, m.in. kurzem. Jako materiał miękki nie grozi zadrapaniem samochodu. Cechuje go ponadto lekkość, co pomaga podczas zakładania.

Pokrowiec SOFT występuje w wersjach na samochody wielkiej ilości marek i modeli, dzięki czemu jest zawsze idealnie dopasowany. Sprawia to, że będzie pod nim widoczna sylwetka auta. Materiał, z którego został wykonany, jest elastyczny i rozciągliwy. Od zewnątrz jest on śliski dzięki czemu nie przyciąga kurzu.

Pokrowiec dostaniemy w 11 wersjach kolorystycznych, od czerwonego, przez biały, po żółty. Można go prać w pralce w temperaturze 30 stopni.

Premium – pokrowiec najwyższej jakości

Pokrowce na samochód serii Premium marki MKN-MOTO charakteryzuje doskonałej jakości materiał, z którego są wykonane. Jest on miękki, mocny i 4-warstwowy. Dzięki dodatkowej warstwie ochronnej zapewnia wodoodporność, wodoszczelność i paroprzepuszczalność. Nie rysuje też karoserii. Wysoka jakość materiału wraz ze stabilizatorem UV sprawiają, że pokrowiec posłuży nam długie lata.

Pokrowce Premium są bardzo dobrze dopasowane, ze względu na dużą ilość rozmiarów i rodzajów nadwozia, dla których są szyte. Sprawia to, że pokrowiec zakrywa samochód aż za progi. Dzięki temu nie zsunie się on nawet przy większym wietrze. Ochroni nasze auto przed promieniowaniem UV, deszczem, śniegiem i szronem, żywicą i liśćmi, szkodliwymi temperaturami czy zwierzętami mogącymi chodzić po pojeździe.

Ochrona nawet przed gradem

Jeśli zależy nam na ochronie auta przed ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi, zainteresują nas pokrowce samochodowe przeciwgradowe marki MKN-MOTO. Są one wykonane ze specjalnie zaprojektowanego oraz poddanego wielu testom materiału. Składa się on z 6 warstw, w tym pianki amortyzującej. Ten 14 mm pokrowiec uchroni samochód nawet przed intensywnym gradobiciem.

Pokrowiec zamocujemy za pomocą mocnych gum ściągających ze szlufkami, które zabezpieczą przed zsunięciem się materiału podczas wiatru. Ponadto przytwierdza się go przerzucanym pod podwoziem pojazdu pionowym pasem mocującym spinanym klamrą.

Najwyższa półka pokrowców

Pokrowce linii EXCLUSIVE marki MKN-MOTO cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością. Nie rysują też lakieru, dzięki delikatnej wyściółce wewnętrznej. Sprawdzą się doskonale w przypadku samochodów nowych w salonach oraz odrestaurowanych aut zabytkowych.

Dodatkowa warstwa ochronna na dachu sprawia, że pokrowce są wodoodporne, wodoszczelne oraz paroprzepuszczalne. Wyposażone są też w stabilizator UV, co zapewnia im wysoką trwałość.

Wśród opcji znajdziemy pokrowiec typu VAN, z otwieranym bokiem lub tyłem, dzięki czemu będziemy mieli dostęp do samochodu.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Renault Megane R.S. Trophy – Bez kompromisów

Gdy miłość do koni wygrywa z rozsądkiem…