w

Podczas parkowania uderzył w inne auto i cichaczem odjechał. Spotka go kara (wideo)

Stłuczka podczas parkowania
Podczas parkowania uderzył w inne auto i cichaczem odjechał. Spotka go kara (wideo)

Do tej przykrej sytuacji doszło w mieście Brzeg znajdującym się w województwie opolskim.

Kierowca starego Nissana chciał wjechać w lukę między zatrzymanymi pojazdami. Niestety, podczas parkowania uderzył w inne auto. Wszystko zostało nagrane dzięki kamerze umieszczonej w samochodzie świadka.

Sprawca wysiadł z kabiny, by ocenić szkody. W jego samochodzie doszło do wgniecenia zderzaka. Podejrzewamy, że podobne skutki można było zobaczyć na czarnej Kii, w którą uderzył. Na tym etapie wydawało się, że sprawa może zostać rozwiązana w sposób godny.

Naganna postawa sprawcy

Okazało się, że kierowca Nissana ma inne zamiary. Wrócił sam ze sklepu i przestawił swoje auto, by nikt nie mógł go powiązać z uszkodzeniami Kii. Intencje były oczywiste – nie pozostawił żadnego kontaktu i nie próbował poinformować właściciela koreańskiego pojazdu.

Szybko okazało się, że Kia należy do kobiety. Pani została poinformowana o całym zajściu i otrzymała od świadka płytę z nagraniem. Sprawa trafiła oczywiście na policję, która wszczęła niezbędną procedurę.

Stłuczka i ucieczka
Sprawca ocenił straty i uznał, że lepiej będzie uciec. Został jednak nagrany i odpowie za swój czyn

Materiał ujawnia moment zdarzenia, numery rejestracyjne i sylwetkę sprawcy. Nie będzie więc najmniejszych problemów z wszelkimi ustaleniami. Liczymy, że wymierzona kara okaże się możliwie dotkliwa, by nieuczciwy kierowca już nigdy nie postąpił w ten sposób.

Pamiętajmy, by zachowywać się po ludzku. Każdemu może przydarzyć się błąd. Należy jednak wziąć odpowiedzialność za swoje czyny zamiast próbować unikać konsekwencji, szczególnie w tak błahych sprawach.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kierowca kontra taksówkarz

Toruń. Konflikt taksówkarza i nagrywającego. Wymiana argumentów i groźby użycia gazu (wideo)

BMW X7, Land Rover Defender, Mercedes-AMG G 63, Jeep Wrangler

Pojedynek kolosów z V8. BMW X7 kontra Land Rover Defender, Mercedes-AMG G 63 i Jeep Wrangler (wideo)