w

Piłkarze FC Barcelony otrzymali kluczyki do nowych modeli Audi

Lionel Messi

Paradoksalnie, im jesteś bardziej znany i więcej zarabiasz, tym za mniej musisz płacić. Ze względu na zainteresowanie mediów Twoją osobą, wszystko czego używasz, chcąc nie chcąc, jest promowane.

Doskonale wiedzą to najmocniejsi gracze branży motoryzacyjnej, którzy sponsorują wielu sportowców. Czasem są to całe kluby piłkarskie, czego świetnym przykładem może być marka z Ingolstadt. Audi, bo właśnie o tym producencie „mowa”, wręczyło kluczki do swoich samochodów piłkarzom FC Barcelony, czyli jednej z najbardziej rozpoznawalnych i najlepszych drużyn na naszej planecie.

11 zawodników wybrało Audi Q7, z czego dwóch postawiło na wersję e-Tron Quattro i jeden na SQ7 (Andres Iniesta). Trzy znane wszystkim gwiazdy, czyli Lionel Messi, Gerard Pique i Luis Suarez, wybrały natomiast RS6 Avant Performance, które dysponuje mocą ponad 600 KM. Gwoli ścisłości, że Audi przekazało jeszcze 1 sztukę R8 Coupe, 1 egzemplarz R8 Spyder oraz 5 RS3.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kompilacja niebezpiecznych zdarzeń drogowych 2017 (Video)

Nowe BMW X3 – premiera w Polsce