w

Peugeot 3008 GT

Peugeot zaprezentował najnowszego SUV-a w odmianie GT.peugeot_3008_gt_2016_3

Auto bez wątpienia przyciągnie wielu nowych klientów do salonów. Wersja GT zainteresuje tych, którzy oczekują jeszcze więcej. Wyróżniają ją ciekawe lakiery, opcjonalne malowanie w stylu znanym z 308 GTi, w pełni diodowe reflektory, 19-calowe felgi aluminiowe, a także dodatki ze stali nierdzewnej. Wewnątrz zagości natomiast topowe wyposażenie, choć trzeba przyznać, że bez warunku na wersję, i-Cockpit prezentuje się naprawdę dobrze. GT ma także sportową kierownicę oraz skórzaną tapicerkę z przeszyciami w kontrastującym kolorze. Warto zaznaczyć, że klient może sobie zażyczyć uzupełnienie wnętrza dodatkami z aluminium lub drewna dębowego. To zdecydowanie krok w stronę premium.

peugeot_3008_gt_2016_2

Co więcej, 3008 w tym wariancie będzie mieć pod maską 2-litrowego diesla zintegrowanego z 6-biegową przekładnią automatyczną (EAT6). Jednostka generuje 180 KM i 400 Nm, co oznacza dobre osiągi. Cennik nie został jeszcze ujawniony, ale jeśli oferta będzie rozsądna to francuski crossover zyska wielu fanów. Polska premiera odbędzie się w ostatnim kwartale tego roku. Czekamy!

 

Źródło: Motor1

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mercedes-AMG GT R – zapowiedź

Policyjne Bugatti Chiron