w

Pełne zlekceważenie bezpieczeństwa – nagły manewr, ciągła i czerwone (Video)

Cierpliwość to jedna z kluczowych cech pozwalających zachować zdrowy rozsądek na polskich drogach. Niestety, coraz więcej osób jest pozbawiona.

I to powoduje powstawanie niepotrzebnych sytuacji, które są zwyczajnie niebezpieczne. Przykładem może być poniższe nagranie przedstawiające szereg złych zachowań kierowcy białego hatchbacka. Wszystko zaczęło się od nagłej zmiany pasa ruchu – już na ciągłej.

Kierowca hiszpańskiego auta wjechał na lewoskręt, by wyprzedzić innego użytkownika ruchu, po czym wrócił na prawy pas. Nie zamierzał jednak stosować się do sygnalizacji świetlnej – przejechał skrzyżowanie na czerwonym. Sekundę później na przejściu pojawili się już piesi. Takie zachowania powinny być surowo karane. Pamiętajcie, że nie warto ryzykować zdrowia i życia dla kilkudziesięciu sekund oszczędności.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mitsubishi L200 2.2 D 4WD AT Instyle Plus – Użytkowo nowocześniej

Citroen C5 Aircross PHEV – znamy polskie ceny