w

Pani uznała, że uda się zerwać blokadę na kole. Przeliczyła się (wideo)

Blokada na kole
Pani uznała, że uda się zerwać blokadę na kole. Przeliczyła się (wideo)

Parkowanie w niedozwolonych miejscach nie jest najlepszym rozwiązaniem. Apelujemy, by tego unikać.

W niektórych przypadkach sprawą zajmują się odpowiednie służby wyznaczone do nakładania kar za takie zachowania. Ta pani uznała, że uda się zerwać blokadę na kole. Wydaje się, że ona i jej znajomi nie zdawali sobie sprawy z tego, co robią.

Istnieją różne sposoby na pozbycie się blokady. Niektórzy używają rzemieślniczo zrobionych narzędzi ułatwiających poluzowanie zatrzasku. Inni wolą użyć sprzętu pozwalającego na rozcięcie konstrukcji. Ani jedno, ani drugie nie jest legalne.

Najgłupsza z możliwych decyzji

Ta użytkowniczka Lexusa IS zdecydowała się na najgorszy sposób. Próbowała zerwać blokadę wprawiając auto w ruchu. Każdy, kto wie, jak skonstruowany jest taki przedmiot doskonale wie, czym to się może skończyć.

Próba jazdy z blokadą na kole
Grupa osób, która jej towarzyszyła też nie popisała się rozsądkiem

Przez swoje manewrowanie, kobieta uszkodziła felgę i nadkole. Jak można się domyślać, nie udało się jej zerwać blokady. Pani naraziła się jedynie na większe koszty. Teraz będzie musiała opłacić mandat, a także naprawić swój samochód.

Zastanawia również zachowanie grupy osób, która znajdowała się tuż obok. Czy nikt nie wiedział, że jej pomysł skończy się tylko pogorszeniem sytuacji? Trudno to jednoznacznie stwierdzić. Ludzie z nią będący na pewno nie popisali się rozsądkiem i asertywnością. Nie warto ich naśladować.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Alfa Romeo C42

Alfa Romeo F1 Team ORLEN zaprezentował nowy bolid. Malowanie robi wrażenie

Elektryczne rowery HIMO opinie

Rowery elektryczne HIMO już na polskim rynku. Poznaj je lepiej!