w

Oto motoryzacyjne kroksy. Złomek na stopach

Kroksy Auta
Oto motoryzacyjne kroksy. Złomek na stopach

Rzadko pozwalamy sobie na tworzenia materiałów związanych z modą, ale w tym przypadku mamy do czynienia z bezpośrednim nawiązaniem do wątku motoryzacyjnego, dlatego postanowiliśmy stworzyć krótkiego newsa.

Moda zmienia się co jakiś czas, ale są pewne części garderoby, które wbiły się przebojem i pozostają jej elementem przez dekady. Wydaje się, że te słynne klapki są tego przykładem. Tym razem pokazano ich nietypową wersję. Oto motoryzacyjne kroksy.

Fakt, nie mają w sobie ani elegancji, ani wybitnego stylu, ale są po prostu fajne. A to wystarczy, by klienci chętnie je wybierali. Ludzie chodzą w takim obuwiu na plażę, basen czy po domu. Kluczem do sukcesu jest tu uniwersalność.

Motoryzacyjne kroksy

Firma Crocs postanowiła nawiązać do postaci z filmu animowanego „Auta”. Jak można się domyślać, chodzi o Złomka, czyli słynną lawetę, która mimo przeciętnego stanu emanuje optymizmem i służy pomocą głównemu bohaterowi.

Motoryzacyjne kroksy mają dodatkowe elementy stylistyczne i dedykowane grafiki – nawet oczy! Oprócz tego widać odsłonięty silnik, wysięgnik, zęby i haczyk, który został umieszczony na pasku opierającym piętę. Prezentują się naprawdę przyjemnie, jeśli weźmiemy pod uwagę to, że zostały stworzone do prostych zadań.

Kroksy Cars
Crocs Cars

Przerost formy nad treścią? Nic bardziej mylnego. Klienci wyjątkowo poważnie docenili nowy wzór, co zaskoczyło nawet samego producenta. Mimo że sprzedaż zaczęła się 17 października, już dzień później nie było rozmiarów dla dorosłych.

>Buty do biegania McLarena. Są droższe, niż cały strój na wesele

Popyt przerósł oczekiwania, co jest i dobrą, i złą wiadomością. Chętnych było znacznie więcej, dlatego szkoda, że nie wszyscy mogli nabyć te nietypowe kroksy. Co ciekawe, cena ich nie odstraszyły.

Motoryzacyjne kroksy
Crocs Cars

Za rozmiary dla dorosłych trzeba było zapłacić 60 dolarów, czyli 252 złote (kurs 4,21). Z kolei dziecięce kroksy ze Złomkiem kosztowały od 45 do 50 dolarów, co również oznacza okolice 200 złotych. Tanio nie jest, ale to nikomu nie przeszkadza.

Warto podkreślić, że to już druga forma współpracy firmy Crocs z producentem filmu „Auta”. Efektem tej pierwszej były klapki z Zygzakiem McQueenem. Posiadały nawet światła LED.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BAIC BJ30 2024

Wygląda jak Jeep, ale tylko z daleka. To nowy SUV z Chin

Nissan Hyper Tourer Concept

Nissan Hyper Tourer Concept. Wizja rodzinnej przyszłości