w

Ostrołęka: Nie miał czym wrócić do domu – ukradł autobus… (Video)

Wyobraźnia ludzka nie zna granic. Niestety, nie idzie to w parze z intelektem i świadomością, która zapobiegnie niepotrzebnym działaniom…

I tak też było tym razem na początku tego tygodnia (11 marca) w Ostrołęce. Pewien mężczyzna dziarskim krokiem dotarł do zajezdni. Nie chciał jednak zaczekać na „kurs” konkretnej linii autobusu. Wolał bowiem sam wczuć się w rolę kierowcy…

Nie, to nie żart. Co ciekawe, mężczyzna dotarł pod swój dom bez najmniejszych przygód. Podróż trwała kilka minut, bo dystans wynosił tylko 3 kilometry. Niestety, mężczyzna zapomniał o zaciągnięciu hamulca. Autobus stoczył się i uderzył w stojącą niedaleko osobówkę.

Policjanci podjęli szybką interwencję i ustalili, kto jest sprawcą. Był to 29-latek z 2 promilami we krwi. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Zobaczcie to:

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Audi Q8 Lumma Design

Łuków: przejazd na czerwonym świetle – wypadek (Video)