w

Opel Vivaro Life oficjalnie

Opel przedstawił światu kolejną wersję swojego popularnego vana. Poznajcie Vivaro Life!

Cóż ona wnosi do oferty? Przede wszystkim możliwość noclegu. Odmiana Life została zaprojektowana z myślą o kliencie szukającym samochodu kempingowo-rekreacyjnego. Pod względem stylistycznym wyróżnikami są chromowane dodatki zewnętrzne, a także aluminiowe felgi o charakterystycznym wzorze.

We wnętrzu zastosowano natomiast dwa obrotowe fotele oraz 3-osobową kanapę z możliwością przesuwania. Dzięki specjalne zaprojektowanemu mechanizmowi, dwa ostatnie rzędy można złożyć, co zamieni miejsca siedzące w… całkiem spore łóżko. Proste i przydatne rozwiązanie. Nie zabrakło również stolika z dwoma skrzydłami, który można składać i przesuwać po środkowej szynie. Kolejną opcją jest ogrzewanie postojowe dedykowane zimowym turystom. Auto zostanie pokazane już w przyszłym tygodniu we Frankurcie.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kia Proceed Concept oficjalnie

Honda NSX ze zmodyfikowanym wydechem – sprawdź jak brzmi (Video)