w

Odcinki S5 – kolejne przetargi

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Bydgoszczy ogłosiła postępowanie przetargowe na wyłonienie Wykonawców na budowę kolejnych odcinków drogi ekspresowej S5: Aleksandrowo ? Tryszczyn ( 14,7 km ); Tryszczyn ? Białe Błota ( 13,5 km ); Białe Błota ? Szubin ( 9,7 km ); Szubin ? Jaroszewo ( 19,3 km ).

 

Postepowanie przetargowe na pozostałe odcinki ( Nowe Marzy ? Dworzysko; Dworzysko ? Aleksandrowo oraz Jaroszewo ? gr. województwa ) zostało już ogłoszone 23 września bieżącego roku .Tym samym prowadzone są obecnie postępowania przetargowe na budowę całej prawie 130 km drogi ekspresowej S5 na terenie województwa kujawsko- pomorskiego.

 

Postępowanie w trybie przetargu ograniczonego oznacza, że w pierwszym etapie będą składane wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu. Do drugiego etapu zaproszeni zostaną wykonawcy, których wiedza i doświadczenie, potencjał kadrowy oraz zdolność ekonomiczna i finansowa będzie spełniała warunki określone w treści ogłoszenia o zamówieniu.

 

Źródło: GDDKiA, QBusiness.pl

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Paryż: Toyota C-HR Concept

Paryż: Fiat 500X