w

Nowy węzeł w Warszawie już na ukończeniu: Zobacz, jak świetnie wygląda!

Wezęł Lubelska na ukończeniu
Nowy węzeł w Warszawie już na ukończeniu: Zobacz, jak świetnie wygląda!

Warszawa staje się coraz bardziej zatłoczona, co wymusza rozwijanie infrastruktury drogowej. Jednym z przykładów jest powstający węzeł Lubelska.

To zupełnie nowy odcinek, który należy do kompleksu obwodnic Warszawy. Łączy autostradę A2 z drogami ekspresowymi S17 i S2. Będzie sporym ułatwieniem dla osób wyjeżdżających i wjeżdżających ze stolicy. Teraz trwają tam prace finałowe, dlatego w pierwszej połowie przyszłego roku (z bieżących informacji wynika, że będzie to marzec), pierwsze samochody powinny z niego już korzystać.

Węzeł Lubelska Warszawa
Węzeł Lubelska łączy trasy S2 i S17 z A2

Tymczasem do sieci trafiło nagranie z drona, które pokazuje, jak imponująco wygląda ta konstrukcja. Jej powstanie wymagało wysiłku wielu osób, ale z pewnością opłacało się. Mamy nadzieję, że nowy węzeł będzie charakteryzował się sporą odpornością na obciążenia i zmienne warunki pogodowe. Pozostaje już tylko zaczekać na przecięcie wstęgi i… mniejsze korki przy Puławskiej.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprinter kamper 4x4

Ten Mercedes jest wszystkim, czego potrzebujesz na pustkowiu

Nissan Qashqai 2021 wnętrze

Nissan Qashqai 2021: Wnętrze to rewolucja. Nowe instrumenty, wyższa jakość materiałów