w

Nowy Walkman?: muzyka na trzy sposoby

Nowe odtwarzacze Sony WALKMAN? ?trzy w jednym? z serii WH: cyfrowy odtwarzacz muzyczny, słuchawki i głośniki w jednym, stylowo wyglądającym urządzeniu.

 

?Trzy w jednym?: rewolucja w muzyce
Firma Sony zaprezentowała serię innowacyjnych odtwarzaczy WALKMAN? WH. Odtwarzaczy niezwykłych, bo ich konstruktorzy zintegrowali w jednym urządzeniu głośniki, słuchawki i cyfrowy odtwarzacz muzyczny, a wyeliminowali wszystkie przewody.

 

Brak kabli to swoboda ruchów przy słuchaniu muzyki. Wbudowane głośniki dają możliwość tworzenia własnych efektów przestrzennych, a zaawansowane słuchawki pozwalają na łagodny relaks przy czysto brzmiącej muzyce.

 

Bogactwo możliwości
Niezależnie od wybranego sposobu użycia nowe modele WALKMAN? NWZ?WH505 i NWZ-WH303 cechują się wysoką jakością dźwięku. Mocne przetworniki akustyczne w słuchawkach gwarantują słyszalność każdej nutki w utworach. Do wyboru są różne tryby dźwięku, ułatwiające uzyskanie dynamicznego basu albo zrównoważonych partii wokalnych w paśmie średnich i wysokich częstotliwości.

 

Odtwarzanie przez głośniki
Aby słuchać muzyki na powietrzu bez utraty kontroli nad tym, co dzieje się dookoła, można zawiesić odtwarzacz na szyi i włączyć wbudowane głośniki dźwięku przestrzennego. Połączenie firmowych technologii xLOUD? i VPT for Speakers zapewni wówczas mocny, absorbujący dźwięk.

 

Eleganckie rozwiązania
Muzyka może grać przez cały dzień: naładowany akumulator wystarcza bowiem na 20 godzin odtwarzania, a 16-gigabajtowa pamięć wewnętrzna modelu WH505 pozwala na zapis nawet 4000 utworów. Odtwarzacz z serii WH może również pełnić rolę wygodnych słuchawek: dostarczany w komplecie przewód pozwala na podłączenie go do smartfona lub tabletu i słuchanie muzyki, radia lub treści z Internetu.

 

Seria WH to przejaw nowej koncepcji, pozwalającej na słuchanie muzyki zgodnie z własnym życzeniem. To również owoc wieloletniego doświadczenia Sony w technologii audio i tworzeniu słuchawek ? doświadczenia, dzięki któremu nabywcy nowego modelu będą mogli delektować się studyjną jakością dźwięku i wygodą noszenia.

 

Źródło: informacja prasowa, Sony 

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeep Wrangler Dragon Edition

BMW M135i od Tuningwerk