w

Nowy Peugeot 208 – do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie

Peugeot odmładza swoją gamę modelową. I doskonale widać, że francuscy styliści są w wysokiej formie. Teraz przyszedł czas na kolejne wcielenie jednego z kluczowych modeli.

Mam na myśli następną generację 208 – jednego z najpopularniejszych samochodów miejskich (segment B) w Europie. Władze marki jeszcze nie ujawniały żadnych szczegółów, ale do sieci wyciekło (mało wyraźne) zdjęcie, które najprawdopodobniej przedstawia przednią część karoserii przyszłego debiutanta.

Doskonale widać, że design czerpie garściami z najnowszych modeli Peugeota, co oczywiście cieszy. Nowy 208 ma zadziornie spoglądające reflektory, które są uzupełnione ledowymi „kłami” do jazdy dziennej – podobne rozwiązanie znajdziemy w najnowszym 508. W oczy rzuca się także duzy grill oraz nazwa modelu umieszczona tuż nad logo.

Kiedy nowy Peugeot zostanie pokazany szerokiej publiczności? Najpewniej na wiosnę. Czekamy więc z niecierpliwością.

Źródło: CarBlogItalia

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ranking sprzedaży nowych aut w 2018 roku – klienci indywidualni

Czy to nowe Renault Clio?