w

Nowy nurt stylistyczny BMW

BMW niedawno zaprezentował wspaniały model koncepcyjny Serii 8 w Concorso d’Eleganza Villa d’Este.

Wiceprezes ds. wzornictwa BMW potwierdził, że pozostałe modele BMW będą utrzymane w tym właśnie nurcie.

Adrian van Hooydonk powiedział: „Od teraz jest to nowy wygląd BMW”. Następnie wspomniał o grillu, którym będą wyróżniać się nowe modelem we wszystkich segmentach. Trapezowe końcówki wydechowe prawdopodobnie również zostaną jedną z cech przyszłych modeli BMW.

Nowa filozofia projektu firmy nie ogranicza się jedynie do stylizacji na zewnątrz, ponieważ koncept 8-Series zdradził nieco również przyszłość wnętrz BMW. To sugeruje, że nowe modele będą posiadały bardziej przejrzyste deski rozdzielcze. Możemy również spodziewać się wysokiej jakości przełączników i lepiej zintegrowanego systemu iDrive.

Pomimo niedawnego odsłonięcia konceptu serii 8, zmiany stylu zostały wprowadzone w życie dawno temu. Oczywiście pojawią się w Serii 8 Coupe, ale powinniśmy je zauważyć również na projekcie BMW X7.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niezwykły duet trafi pod młotek.

Koncepcyjne szkice następcy LaFerrari.