w

Nowy Morgan zadebiutuje w Genewie

Morgan to marka produkująca niszowe samochody, które bardzo lubimy.

morgan_aero_8_2015_2

Mało która firma potrafi tak zgrabnie i skutecznie produkować przeszłość w teraźniejszości. Nowy model będzie tego kolejnym dowodem. Zadebiutuje on już 3 marca na salonie w Genewie, gdzie na żywo zobaczy go szersza publiczność. Czego się spodziewać? Udostępniony teaser ujawnia, że designerzy utrzymali piękny styl retro. Uwielbiamy te rozciągające się przez niemal całą karoserię przednie nadkola! Według przedstawicieli marki, auto będzie się cieszyć sporym zainteresowaniem. Być może zwiększy wyraźnie produkcję i popularność Morgana. Trzymamy kciuki za sukces.

 

Źródło: WCF

 

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę materiały o tematyce samochodowej. Przetestowałem setki nowych aut. Współpracuję z licznymi mediami internetowymi, prasowymi i telewizyjnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fiat Doblo Trekking

Aston Martin Lagonda Taraf