w

Nowy Hyundai Elantra – cennik

I kolejne wieści prosto ze strony Hyundaia. Tym razem mam dla Was cennik Elantry najnowszej generacji.

O ile i30 Fastback ma zainteresować klientów szukających czegoś stylowego, o tyle Elantra ma być propozycją dla bardziej konserwatywnego klienta lub nabywców flotowych. Pod względem stylistycznym nie ma jednak powodów do narzekań. Auto zostało zgrabnie narysowane i w porównaniu do poprzedniczki, wygląda znacznie nowocześniej. To samo dotyczy wnętrza, które może uzupełniać bogate wyposażenie.

Ile kosztuje kompaktowy sedan Hyundaia? Za bazowy egzemplarz musimy zapłacić 78 900 zł. Z kolei topowy wariant został wyceniony na 89 900 zł. Bez względu na wersję, pod maską zawsze znajduje się ten sam silnik. To benzyniak z rodziny MPI o pojemności 1,6 litra generujący 128 KM. Może on współpracować z 6-biegowym manualem lub automatem o tej samej liczbie przełożeń.

Co dostaniemy w podstawie? Na liście wyposażenia są m.in.: elektryczne szyby (przód/tył), czujniki parkowania (tylne), podgrzewane fotele, skórzane kierownica i gałka zmiany biegów, czujnik deszczu, podłokietniki (przód/tył), multimedia z 7-calowym wyświetlaczem, 6 głośnikami, systemem Bluetooth, kamerą cofania i gniazdami AUX oraz USB. Tak wygląda pełny cennik:

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hyundai i30 Fastback N – polski cennik

Inchcape Polska umacnia pozycję lidera rynku premium