w

Nowy Ford S-MAX oficjalnie

I oto jest! Kolejny S-MAX w pełnej okazałości!

ford_s-max_2014_2

Nigdy nie  ukrywaliśmy, że S-MAX to według nas jeden z najlepszych samochodów rodzinnych. Mamy przeczucie, że nowe wcielenie tego modelu zamiesza na polskim rynku jeszcze bardziej niż poprzednik. Po pierwsze, wygląd. Nowy S-MAX prezentuje się świetnie. Mimo sporych gabarytów, sylwetka auta jest bardzo zgrabna. Z przodu dominuje duży grill, ładne reflektory i długa maska. Tylna część karoserii z lekko pochyloną klapą i LED-owymi lampami wygląda wręcz zawadiacko!

ford_s-max_2014_3

We wnętrzu natomiast łagodne kształty. Kokpit z nową konsolą centralną robi dobre wrażenie. Spodziewamy się bardzo dobrych materiałów wykończeniowych porównywalnych do najnowszego Mondeo. W oczy rzuca się znana z Focusa, świetnie leżąca w dłoniach kierownica i zegary, między którymi znalazł się charakterystyczny, duży wyświetlacz. Oczywiście nie zabrakło także sporej liczby schowków.

ford_s-max_2014_5

Przedstawiciele Forda nie ujawnili jeszcze palety silników. Podejrzewamy jednak, że pod maską nowego modelu znajdą się silniki wysokoprężne z rodziny TDCI o mocach 120-180 KM i jednostki benzynowego EcoBoost generujące 150-240 KM. Więcej informacji pojawi się na pewno w Paryżu.

 

Źródło: WCF

 

 

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BMW M6 Vorsteiner Black Sapphire

Toyota C-HR Concept