w

Nowości Nissana w Sao Paulo

Na nadchodzącym salonie samochodowym w Kraju Kawy Nissan zaprezentuje dwa ciekawe modele. Co będzie czekać na widzów na stoisku japońskiej marki?

nissan_march_rio_2016_edition

Miejska Micra (w Brazylii znana pod nazwą March) zyskała ciekawy pakiet stylistyczny inspirowany następnymi igrzyskami olimpijskimi, które odbędą się już za niecałe dwa lata w Rio de Janeiro. Japońska marka będzie wówczas sponsorem imprezy i zapewni środku transportu dla jej uczestników oraz organizatorów. Już na pierwszy rzut oka łatwo dostrzec mocno zmienione zderzaki, progi czy spojler na tylnej klapie. Podobać może się również ciekawa kombinacja kolorystyczna. Na tym jednak zmiany się kończą – reszta pozostała seryjna

nissan_kicks_concept_4

Drugą z atrakcji stoiska Nissana będzie koncepcyjny model Kicks. Niewielki crossover swoimi wymiarami plasuje się pomiędzy Juke’em oraz Qashquaiem. Samochód prezentuje się atrakcyjnie, ale niczym specjalnym nie zaskakuje. Na razie nie wiemy czy Kicks ostatecznie trafi do produkcji – jeżeli tak się stanie, będzie oferowany wyłącznie w Brazylii, chociaż niewykluczone, że ostatecznie trafi również do Europy jako tańsza alternatywa dla wspomnianego Juke’a.

 

Źródło: WCF

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ford Kuga – nowe jednostki

Znamy ceny odświeżonego Audi A6